Vali Batuut

JÄRELHAAGISe rent

child_care Vanusele kuni: aastat
straighten Mõõdud: 3m x 1,5m
label Hind: 25€/24h
Broneericheck

Tiki haagis, üheteljeline, 3 meetrit pikk ja 1,5m lai, kandevõimega 500 kg, kallutatav, esi ja tagaluuk lahtikäiv, ees otsas vintsipukk ja tugijalg.

KÜMBLUSTÜNN haagisel

child_care Vanusele kuni: aastat
straighten Mõõdud:
label Hind: 70€/24h
Broneericheck

Kuni 5 inimest Kütmisaeg 2-3 tundi, ahi on väline (halu pikkus 45 cm) Kümblustünni sisu on plastik.

Batuut Elevant – SAADAVAL KA IDA-VIRUMAAL

child_care Vanusele kuni: 0-8 aastat
straighten Mõõdud: 5m x 5m
label Hind: 70€/24h
Broneericheck

Antud batuut on mõeldud väiksematele lastele, turvaliseks hüppamiseks. Siin pole keerulisi lisa atraktsioone, et väiksemad lapsed saaksid viga saamata hüpata. Batuut sobib rentida väikelastele aiapeoks, sünnipäevadeks ja ka lisa batuudiks suuremate kõrvale. Batuudil pole nurki ega katust, et tugevamal tuulel poleks kuskilt kinni haarata. Võrk küljed annavad vanematele suurepärase vaatevälja batuudil olevale lapsele.

Batuut Jungel – SAADAVAL ka IDA-VIRUMAAL

child_care Vanusele kuni: 0-8 aastat
straighten Mõõdud: 3.5m x 3.4m x 2.45m
label Hind: 80€/24h
Broneericheck

JUNGEL on kodukasutuseks mõeldud väiksem batuut. Siin saab hüpata, palli mängida ja liugu lasta. Sobib nii algkooli lastele kui samas ka veel väiksematele. Batuudi keskel on tunnel kust saab ronida hüppamis osale. Ideaalne lahendus kui peol on eri vanuses lapsi. Kõik lustimiseks, mängimiseks ja lõbusa peo pidamiseks on sellel batuudil olemas. Batuuti on väga kerge transportida ja ka paigaldusega saab igaüks ise hakkama. Turavlisuse kohast puudub batuudil katus, et tuulel poleks kusagilt kinni haarata. Külgedel on võrkseinad, et saaksid lastel silma peal hoida. Ideaalne lapsehoidja aiapidudel. Külmematel päevadel sobib batuut ka siseruumidesse.

Batuut Seiklusmaa-SAADAVAL ka IDA-VIRUMAAL

child_care Vanusele kuni: 0-8 aastat
straighten Mõõdud: 5.6m x 2.55m x 1.9m
label Hind: 80€/24h
Broneericheck

SEIKLUSMAA on kodukasutuseks mõeldud väiksem batuut. Siin saab liugu lasta, hüpata ja läbida takistusraja. Sobib nii algkooli lastele kui samas ka veel väiksematele. Kuna tegevus toimub ringi ratast, ühelt poolt sisse ja teisest otsast välja siis ei ole samal ajal palju lapsi korraga batuudil mis välistab ka ülekoormuse. Ideaalne lahendus kui peol on eri vanuses lapsi. Kõik lustimiseks, mängimiseks ja lõbusa peo pidamiseks on sellel batuudil olemas. Batuuti on väga kerge transportida ja ka paigaldusega saab igaüks ise hakkama. Turavlisuse kohast puudub batuudil katus, et tuulel poleks kusagilt kinni haarata. Külgedel on võrkseinad, et saaksid lastel silma peal hoida. Ideaalne lapsehoidja aiapidudel. Külmematel päevadel sobib batuut ka siseruumidesse.

Batuut LIUMÄGI – SAADAVAL ka IDA-VIRUMAAL

child_care Vanusele kuni: 0-13 aastat
straighten Mõõdud: 6m x 2.15m x 2.85m
label Hind: 120€/24h
Broneericheck

LIUMÄGI on kodukasutuseks mõeldud suurem batuut. Siin saab hüpata, mägironida ja liugu lasta. Sobib nii algkooli lastele kui samas ka veel väiksematele. Ideaalne lahendus kui peol on eri vanuses lapsi. Kõik lustimiseks, mängimiseks ja lõbusa peo pidamiseks on sellel batuudil olemas. Batuuti on väga kerge transportida ja ka paigaldusega saab igaüks ise hakkama. Külgedel on võrkseinad, et saaksid lastel silma peal hoida. Ideaalne lapsehoidja aiapidudel. Külmematel päevadel sobib batuut ka siseruumidesse.

Batuut Minions

child_care Vanusele kuni: 0-10 aastat
straighten Mõõdud: 5.6m x 3.7m x 3m
label Hind: 140€/24h
Broneericheck

MINIONS on kõikide laste lemmik. Batuudil on ühel pool hüppamise osa ja teisel pool liug mis meeldib kõigile lastele. On huvitav nii väikelastele kui ka algkooliealistele. Võrkseinad võimaldavad jälgida laste tegevist. Batuudil pole katust ja seeläbi pole tuulel ka võimalust kuskilt kinni haarata. Tegemist on tugevamast materjalist batuudiga mis kannatab raskemat kaalu, samas mahub ka väiksemasse koduaeda. Aiapeod, sünnipäevad, pulmad, juubelid, firmapeod, ideaalne lapsehoidja erinevatele sündmustele.

TÜNNISAUN haagisel

child_care Vanusele kuni: aastat
straighten Mõõdud: 2,8m
label Hind: 150€/24h
Broneericheck

Mahutab 4-5 inimest Väljas 2 istumiskohta Kütmisaeg 20-30 min (halu pikkus 30 cm)

Batuut Suur Liumägi

child_care Vanusele kuni: 0-... aastat
straighten Mõõdud: 8m x 4.5m x 7m
label Hind: 180€/24h
Broneericheck

SUUR LIUMÄGI on sobilik igas vanuses lastele ja ka täiskasvanutele. Liug on 7m kõrge ja turvatud äärtega. Kui väiksem laps julgem alla lasta siis on see ka turvaline. Batuudil tuleb tõsiselt võetav liug ja see tekitab kõigile hullupööra lõbu. Batuudilt ei pea vahepeal maha tulema vaid saab kohe ülesse tagasi ronida ning kõigile jäävad jalga puhtad ja kuivad sokid. :) Kuna batuut on kõrge siis on see külgedelt lisa nööridega kinnitatav. Selleks vajab see ka natuke suuremat või avaramat aeda. Külge saab panna kaks puhurit. Ideaalne batuut kõikidele sündmustele.

Batuut Mänguparadiis

child_care Vanusele kuni: 0-... aastat
straighten Mõõdud: 15m x 6m x 8m
label Hind: 290€/24h
Broneericheck

Batuut MÄNGUPARADIIS on meie kõige suurem ja võimsam batuut. See on nagu mitu batuuti ühes, kus ei hakka mitte kunagi igav. Sobilik igas vanuses lastele lustimiseks. Batuudi ees otsas on väiksematele lastele mänguosa, erinevate tegelastega kust saab väiksemat liugu lasta ja takistustest läbida. Tagumine osa on kahelt poolt liumäega mis ei ole väga järsk, küll aga lai ja sobib ka väiksematel lastel alla lasta. Üleval taga on veel väikene ruum kust saab päikese eest peitu pugeda ja kogemusi vahetada. Mängupinda on batuudil rohkesti. Mahutab korraga peale väga suurt ja erivanuses seltskonda. Selle pärast on see batuut sobilik kõikvõimalikele sündmustele, pulma, suvepäevadele, juubelitele, kokkutulekutele jne. Selle batuudi kõrvale ei ole vaja ka lastele erinevaid tegevusi eraldi tellida sest neil on koguaeg mängumaal tegevust. Batuut kaalub 400 kg ja on turvaliselt igast otsast kinnitatav ning juba oma raskuse pärast ei liigu ka tugevama tuulega mitte kuhugi.